تبلیغات
صدای پای آب - خودفروشی مدرن
    
    سخن امروز  : 
به تارنمای صدای پای آب خوش آمدید.

.:. معرفی وبلاگ .:.


فقط و تنها فقط به خاطر آن تو را می ستایم که بر سر آرمانت باقی ماندی و لحظه ای از راه رفته باز نگشتی ، تو را می ستایم که بر سر عهد و پیمانت با ولی خویش راست قامتانه ایستادی و لبیک گفتی به هل من ناصر پیر جماران و لحظه ای قد خمود نکردی و سرمشق شدی برای کوفیان و همه کوفی صفتان از حال تا همیشه تا یاد بگیرند که چگونه باید مشق عشق کرد در دفتر ولایت ...اللهم الرزقنا حلاوه شهاده فی سبیل المهدی عج.:. نویسندگان وبلاگ .:.

  :: سید محمد حمدی (274)


.:. تصویر تصادفی .:.


.:. نظرسنجی .:.

میشه نظرتون رو راجع به این وبلاگ بدونم ؟.:. معرفی وبلاگ به دوستان .:.

نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما :
ایمیل دوست شما :


.:. خوراك وبلاگ .:.


مشترك خوراك وبلاگ شوید، تا هیچ مطلبی را از دست ندهید


.:. آمار وبلاگ .:.

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بازدید :

آخرین بروز رسانی :


.:. امكانات وبلاگ .:.


مبارزه


بسم رب الشهدا و صدیقین
پایگاه فرهنگی مردان ناب " alt="این صفحه را به اشتراک بگذارید" />
.:. زبان های دیگر .:.

 1. خودفروشی مدرن
  مربوط به موضوع : اجتماعی ,
  دوشنبه 10 بهمن 1390

  خودفروشی مدرن


  دستی میان موهایش کشید و سیگارش را خاموش کرد نگاهی پدرانه به صورت دخترش کرد و گفت دخترم هیچ مردی ارزش آن را ندارد که تو حتی ناخن پای خود را برایش برهنه کنی مگر اینکه اون روحش را فقط برای تو برهنه کرده باشد. صحبتهای چارلی چاپلین با دخترش بود که از خاطراتش خواندم. 

  دوختن لباسهای تنگ برای مردم هزار سال پیش کاری چندان دشوار و پیچیده نبوده که نتوانند از عهده آن برآیندو امروزه هم دشوار نیست . . . علاوه براین مردم قدیم هراندازه هم که مطابق معیارهای غربی عقب مانده فرض شوند این اندازه می فهمیده اند که اگر شلوار را گشاد ندوزند ،دامن و پیراهن راکوتاهتر کنند صرفه جویی کرده اند و این خود به نفع آنهاست . پس نمی توان گفت این تفاوت در شکل لباس ناشی از پیشرفت و عقب ماندگی است و نمی توان گفت که شرقیان هم اگر می توانستند مثل مردم امروز غرب لباس می دوخته اند . باید گفت : این جهان بینی و نظام ارزشهای شرق است که اقتضای چنان لباسی را دارد و لباس امروزغرب نیز متناسب با جهان بینی و فرهنگ امروز غرب است. 

  در فرهنگ غربی که هیچ فردایی پس از مرگ در انتظار انسان نیست و هیچ بهشتی او را به خود دعوت نمی کند ، انسان چه می تواند بکند ؟ همه فرصتهایی که او برای بودن دارد همین فاصله کوتاه تولدتامرگ است و او که جز در این فرصت مجال دیگری برای بودن ندارد، ناچار است تا می تواند از هر آنچه در این دنیا برای او لذت بخش و لذت آور است ، بهره گیری نماید . . . و یکی از چیزهایی که می تواندبه او لذت ببخشد «بدن آدمی » است .
   
  در نقاشی نیز تفاوت آشکاری میان آثار این دوره و آثار قبل ازآن مشهود است بهترین راه برای درک تفاوت دوبینش جدید و قدیم مقایسه صورت هایی است که نقاشان به تخیل خود از مریم مقدس کشیده اند . اکنون در صورت این مریم دنیوی شده آن شرم مقدس دیده نمی شود . حتی ارزش مریم نیز در این دوران به زیبایی ظاهری اوبستگی دارد .

  نیاز به ابراز وجود خود به دیگران، در جامعه فاقد ارزش های معنوی، به این دلیل است که تنها جامعه اصالت دارد وخود نمایی کردن و لذت بردن تنها چند روزی بیش نیست. لذا مدسازان از این عطش سیری ناپذیر سودجویی می کنند مانند مردانی که نمایش لباس زنانه خود را وسیله ای برای اعلام وجود و جلالت خود قرار می دهند . در جامعه های غربی که نظام اداری محکم و جا افتاده ،ماشینیسم و تسلط نظامهای اقتصادی و دولتها بر آموزش و پرورش و وسایل ارتباط جمعی ، افراد جامعه را روزبه روز به هم شبیه ترمی کند . . .» 

  فرد وقتی نتواند خود را از راههای منطقی ومعقول ممتاز و مشخص کند به هراقدام دیگری دست می زند و سعی می کند با ایجاد هرگونه تغییری در شکل لباس و نوع آرایش سرو صورت توجه دیگران را به خود جلب کند و خود را از گم شدن درجامعه نجات دهد . چرا که او که به حقیقتی برتر از جامعه مثلاخدا معتقد نیست ، گم شدن در جامعه را فنای شخصیت و مرگ خودمی داند .» 

  یکی از مهمترین تفاوت های مغز انسان با سایر موجودات در لوب اهیانه (پیشانی) مغز,است.
  هرچه انسان متکاملتر شده لب اهیانه مغز هم رشد و تکامل بیشتری را داشته..
  در این لوب اهیانه قسمتی بسیار تکامل یافته وجود داره که در فرد ایجاد حجب و حیا میکند..
  هنگامی که محققین برای درمان برخی بیماران مانند شیزوفرنی مجبور بودن قسمتهایی از لب اهیانه را تخریب کنند متوجه شدن فرد بعد از درمان تمایلی برای لباس پوشیدن ندارد و ترجیح میدهد که برهنه باشد!
  با تحقیق و مطالعات بیشتر مشخص شد قسمت پیشرفته ای در این لوب وجود دارد که باعث حجب و حیا در انسان میشود.. 

  برهنگی نوعی اعتراض مدنی مدرن است ولی گاه انساها کرامت خود را پایمال می کندد و زینت وجودی خود را به نمایش می گذارند از دختر مصری که خود را برهنه کرد تا گلی خانم فراهانی فقط یک مقدار فاصله است.شاید هر دو عصیان کردند بر عقایدی که قبول ندارند.یکی به عقاید اسلامی و حکومت اسلامگرا اعتراض کرد و دیگری به اعتقادات ملت خود، ملتی که بابت پایبندی به اعتقادات خود هزاران جوان پاک خود را فدا کرده است. 

  خانم فراهانی انسان هرچه از نظر مغزی متکاملتر باشد با حیاتر و باحجاب ترمیشود و در آخر می خواهم به تو و تمامی هم فکرانت بگویم اگر این کار نوعی اعتراض است پس فاحشه ها و بازیگران فیلم های پورنو جزو معترض ترین آدم های روی زمین هستند چون همیشه خود را برهنه میکنند.
  آخرین ویرایش: دوشنبه 10 بهمن 1390 09:56 ق.ظ

  | نظرات () | نویسنده : سید محمد حمدی

.:. صفحات وبلاگ .:..:. لینك باكس .:.


*** وبمستر عزیز به منظور افزایش بازدید وبلاگتان، لینك وبلاگتان را به لینك باكس ارسال كنید ***آخرین مطالب

تبادل لینك

ابتدا وبلاگ ما را با نام صدای پای آب لینك كنید سپس از طریق اینجا لینك خود را برای ما ارسال كنید.